HomeNieuwsInspiratiesessie voor vakleerkrachten

Inspiratiesessie voor vakleerkrachten

Op 15 maart hebben de vakleerkrachten van Team Sportservice West-Friesland een inspiratiesessie gehad over JOGG, Gezonde Jeugd – Gezonde Toekomst. Deze bijeenkomst werd verzorgd door de drie JOGG-regisseurs Judith Gielens (Koggenland), Lisette Boon (Medemblik) en Fleur de Wit (Enkhuizen).

Thema’s

Tijdens de inspiratiesessie werden verschillende thema’s gepresenteerd.

  1. Wat is JOGG nu eigenlijk precies?
  2. Hoe kunnen JOGG en de vakleerkrachten elkaar versterken?
  3. Welke rol kun je pakken binnen je school
  4. Hoe kun je JOGG integreren in de school en in je vakwerkplan?|

    Week voor de Gezonde Jeugd

Van 12 tot 17 juni is het de Week voor de Gezonde Jeugd, een initiatief van JOGG waarin er extra aandacht wordt gevraagd voor het opgroeien in een gezonde omgeving. Tijdens de inspiratiesessie is er in groepjes gebrainstormd over een gymles met als thema ‘Suiker’. Vakleerkrachten verzorgen tijdens hun lessen bewegingsonderwijs een themales omtrent gezondheid. De eerste stappen naar verbinding binnen onze gemeenten zijn gezet: samenwerken aan een gezonde toekomst voor onze jeugd!