HomeNieuwsKoningsspelen 2019 Heemskerk

Koningsspelen 2019 Heemskerk

Heemskerk: vrijdag 12 april werden op de Heemskerkse golfbaan de koningsspelen gehouden voor 7 scholen uit Heemskerk. Deze scholen hadden zich aangemeld voor het spelcircuit voor de groepen 6 t/m 8 georganiseerd door de Heemskerkse golfclub in samenwerking met Team Sportservice Kennemerland

Na vele maanden van voorbereiding kijkt de Jeugdcommissie van de Heemskerkse golfclub terug op de zeer geslaagde en vooral ook zonnig verlopen Koningsspelen 2019. Dankzij de inzet van vele vrijwilligers van onze club en gebruikmakend van de expertise van onze jeugdpro Patrique Baljé en Bart Neeft van Team Sportservice Kennemerland konden we deze dag mogelijk maken. Voor een ochtend- en middagsessie waren op de drivingrange een 8-tal uit spellen uitgezet voor de 7 deelnemende scholen uit Heemskerk met in totaal zo’n 550 leerlingen en hun begeleiders. Als speciale gasten ontving onze voorzitter Rens Koole de wethouder van de gemeente Heemskerk, de heer Aad Schoorl, belast o.a. met Onderwijs en Sport, alsmede voetbalster uit het Nederlands-team en oud-Ajax speelster Daphne Koster, die zich betrokken en enthousiast onderhield met de leerlingen. Ter herinnering ontvingen alle leerlingen een certificaat van deelname, inclusief de uitnodiging om nog eens terug te komen en werden de vele sponsoren bedankt, die dit evenement mede mogelijk hebben gemaakt.” 

 

Lees hier ook het artikel in het golfmagazine van de Golfclub Heemskerk:

Magazine GolfMarkt met artikel buurtsportcoach Heemskerk