HomeNieuwsZwemtrainer gezocht in Breezand

Zwemtrainer gezocht in Breezand

Zwem- en Waterpolovereniging “Oude Veer” zit met een probleem: We hebben veel enthousiaste zwemmers, maar niet genoeg trainers om de begeleiding te geven die nodig is.

Daarom zoeken we een enthousiaste aspirant-trainer die ons team komt versterken. Omdat de vereniging de benodigde opleidingen en cursussen aanbiedt, wordt alleen gevraagd om affiniteit met de zwemsport en belangstelling voor het begeleiden van sporters in alle leeftijdscategorieën.
De tijd die je hiervoor kwijt bent komt neer op één tot twee uur per week. Wat je ervoor terug krijgt is het enthousiasme van de zwemmers, de waardering van de vereniging en de gezelligheid en saamhorigheid die bij onze vereniging spreekwoordelijk zijn. Ter bestrijding van gemaakte kosten is er een onkostenvergoeding.
Belangstelling?
Neem dan contact op met Pieter Sjaak Bays (pietersjaak.bays@oudeveer.nl) of kom langs op één van onze trainingen op maandag, woensdag, vrijdag of zaterdag in Zwembad “Den Krieck”, Ceresplein 2, Breezand.

https://denkrieck.nl/