HomeNieuwsBasisschool Triade start met thema gezondheid en voeding

Basisschool Triade start met thema gezondheid en voeding

“Op de Triade vinden wij het belangrijk dat we onze leerlingen kennis laten maken met het onderwerp gezondheid. We willen gezond eten op school voor iedereen makkelijk maken, om zo bij te dragen aan een gezonde ontwikkeling van de kinderen. Daarom is onze school van start gegaan met het thema voeding en gezondheid”, vertelt leerkracht Esther Hooijmans.

Acht weken lang zijn alle groepen bezig met gezonder eten en drinken, het belang van bewegen en veel buitenspelen, maar ook een gezonde omgeving en duurzaamheid komen aan bod. Team Sportservice Aalsmeer ondersteunt Triade met sportclinics en JOGG-Aalsmeer zorgt samen met Zorg en Zekerheid voor materialen om de workshop drinkwater te organiseren. Ook proeven leerlingen hoe lekker water smaakt met bijvoorbeeld aardbei, sinaasappel of citroen. De ingrediënten worden gesponsord door Albert Heijn. Scholen, verenigingen en kinderopvangorganisaties kunnen ook een aanvraag indienen via dit formulier.